Wynagrodzenie

Spotkanie ze mną celem wstępnego omówienia sprawy, analizy dokumentów, wyceny sprawy oraz oceny szans powodzenia w procesie kosztuje 150 zł (w tym wliczony już 23 % VAT). W przypadku, gdy trzeba działać szybko i konsultacja prawna ma być związana z natychmiastowym podjęciem działań, proszę o wysłanie opisu sprawy i ewentualnych dokumentów mailem. Wstępnie wycenię sprawę i podejmiemy decyzję o zleceniu jej prowadzenia. Wskażę możliwe rozwiązania i płynące z nich konsekwencje. Omówimy jakie działania będą składały się na prowadzenie sprawy i jak wygląda współpraca ze mną.

Prowadzę także obsługę ryczałtową oraz godzinową, z możliwością wskazania limitu godzin. Wynagrodzenie nigdy nie jest zaskoczeniem dla Klienta, jest omawiane na początku współpracy.

  • W celu ustalenia warunków współpracy zapraszam do kontaktu osobistego. Proszę wysłać e-mail na adres: kancelaria@adwokatwasko.pl lub skontaktować się ze mną za pośrednictwem mojego formularza kontaktowego i krótko opisać swoją sprawę. W oparciu o podane informacje przygotuję indywidualną ofertę współpracy.
    Formularz kontaktowy
Kontakt
Powrót do góry